Aktualności

03 Lutego 2021

Todis “Diamentem Forbesa” 2021!

Nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021. To doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

W minionym roku, roku pełnym wielkich wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, to potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Tym bardziej jesteśmy dumni, iż udało nam się znaleźć w gronie prężnie rozwijających się przedsiębiorstw.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, czy wiarygodność płatnicza.

To wyróżnienie to dla nas ogromny sukces. Jego osiągnięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi  pracownicy, w pełni profesjonalni i zaangażowani w działanie i rozwój firmy. To także zasługa naszych klientów – bez zaufania, jakim nas obdarzyli,  nasza wartość nie miała by szans wzrostu. To właśnie nasi klienci są naszą najlepszą inspiracją do podnoszenia jakości działań.

Dziękujemy!

Todis “Diamentem Forbesa” 2021!