WorkBook

CRM

Baza klientów i prospektów

WorkBook CRM integruje kontakty w systemie z ich profilami w portalach społecznościowych oraz z Outlookiem i Gmailem. Ponadto, istnieje możliwość integracji systemu z programami do kampanii e-mailingowych, co pozwala na bardzo łatwe tworzenie newsletterów i kampanii marketingowych, a także na śledzenie ich skuteczności.

Działania sprzedażowe

W systemie WorkBook CRM z łatwością zarządza się aktywnościami sprzedażowymi. Planowane działania mogą być dodawane bezpośrednio z systemu do kalendarza osoby zajmującej się procesem, dzięki integracji poczty z WorkBookiem. Pozwala to na zapisywanie rezultatów i dalszych kroków w jednym miejscu.

Przechowywanie i udostępnianie dokumentów

Ta funkcjonalność umożliwia załączenie każdego dokumentu do danego konta, aktywności, osoby w CRM: maili, ofert, wycen etc. Wszystkie dokumenty zapisują się w ustalonym szablonie folderów, co daje możliwość przeglądania ich zarówno za pomocą WorkBooka jak i bezpośrednio poprzez eksplorator plików.

Progozowanie sprzedaży i Pipeline

Pipeline możemy utworzyć dla każdego klienta – zarówno istniejącego jak i potencjalnego. Zawiera on informacje o całkowitym budżecie projektu, prognozowanym zysku w oparciu o prawdopodobieństwo sprzedaży: zarówno w kwocie całkowitej, jak i w podziale na miesiące (w zależności od przewidywanego czasu trwania projektu).

Widok 12 miesięcy zawiera informacje o wartości budżetów - zarówno szans sprzedażowych, jak i obecnie realizowanych projektów.

Zmiana Pipeline w Projekt

Szansa sprzedażowa, wraz ze wzrostem prawdopodobieństwa sukcesu może wymagać coraz większego zaangażowania czasu i środków. WorkBook pozwala zmienić pipeline w projekt, dzięki czemu możemy kontrolować koszty od wczesnych faz naszych przedsięwzięć.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe