RamBase Cloud ERP

Główne cechy systemu

Vi søker supportkonsulent til RamBase - HAMNØY

Wsparcie dla całej firmy

RamBase to oparte na chmurze rozwiązanie ERP, które pomaga firmom z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej uzyskać kontrolę nad całym łańcuchem wartości, od sprzedaży, przez produkcję, po dostawę. Zbudowany na przyszłościowej platformie, RamBase jest elastycznym rozwiązaniem Software-as-a-Service z bogatymi funkcjami branżowymi, które są dostarczane przez certyfikowanych partnerów z rozległą wiedzą branżową.

Co wyróżnia RamBase Cloud ERP?

  • JEDNA WERSJA - Istnieje tylko jedna wersja systemu i regularnie pojawiające się nowe funkcjonalności.
  • PLATFORMA API - Łatwe budowanie i projektowanie nowych aplikacji przy użyciu otwartych bloków API.
  • BEZPIECZNA CHMURA - Cloud ERP obsługiwane z centrum danych o najwyższym poziomie regulacji nadmiaru danych.
  • PRZEWIDYWALNY KOSZT - Brak płatności z góry lub żadnych ukrytych kosztów, dzięki wygodnej opłacie za użytkownika w cyklu miesięcznym.
  • WIELE URZĄDZEŃ - Pracuj z dowolnego miejscu, na wielu urządzeniach i integruj się z urządzeniami przenośnymi.
  • CIĄGŁA DOSTĘPNOŚĆ - Gwarantowana dostępność na poziomie 99,9%. Brak planowanych przestojów spowodowanych modernizacją systemu.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe