RamBase Cloud ERP

Informacje podstawowe

Skontaktuj się z nami: e-mail: todis@todis.pl, tel.: + 48 22 839 22 39

Icon Strategies dla norweskiego RamBase - Icon Strategies

RamBase to unikalna, oparta na chmurze, platforma ERP norweskiej firmy Hatteland, stworzona z myślą o firmach, które działają w obszarze hi-tech, produkcji oraz dystrybucji.

  • RamBase pozwala uzyskać kontrolę nad całym łańcuchem wartości, od sprzedaży, przez produkcję, po dostawę. Zbudowany na przyszłościowej platformie, jest elastycznym rozwiązaniem Software-as-a-Service z bogatymi funkcjami branżowymi, które są dostarczane przez certyfikowanych partnerów z rozległą wiedzą branżową.
  • Platformę można bardzo łatwo i błyskawicznie wdrożyć, a korzystanie z niej nie wymaga nowych inwestycji w sprzęt czy technologie. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tylko nie ponosimy dodatkowych kosztów, ale poprzez uproszczenie procesów zarządzania pozwala generować oszczędności.  
  • System wyróżnia się na tle innych możliwością długotrwałego użytkowania chmury bez kosztownych aktualizacji, ukrytych kosztów czy przestojów w użytkowaniu. 
  • Innowacyjność platformy ERP firmy Rambase polega na tym, że oprócz standardowych obszarów działalności firmy, dzięki zastosowaniu technologii interfejsu API, zbiera informację z oprogramowań zewnętrznych, business inteligence, portali internetowych czy parku maszynowego danej firmy.  
  • Rambase pozwala na zintegrowanie własnych oprogramowań z platformą, co umożliwia pracownikom na łatwe i przejrzyste funkcjonowanie, zarówno w dziale logistyki, sprzedaży, finansów, produkcji, a nawet marketingu.

Obszary RamBase i Działy Firmy

rambase

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe