Maconomy

Agencje Reklamowe


Agencje reklamowe charakteryzuje olbrzymia różnorodność projektów. Zróżnicowanie to dotyczy zarówno kompetencji pracowników, jak również zarządzania projektami, a także sposobów raportowania i rozliczania. Efektywne zarządzanie agencją reklamową wymaga skutecznego panowania nad właściwą realizacją projektów, utrzymania wysoko wykwalifikowanych ludzi i właściwego dopasowania ich do odpowiednich zadań, ale przede wszystkim stałej kontroli nad rentownością wszystkich przedsięwzięć.

Dodatkowo sytuację komplikuje zmienność samego rynku, która wymaga od agencji elastyczności oraz przewidywania koniunktury.

Maconomy Agency Solution jest produktem dedykowanym dla agencji reklamowych, agencji PR, firm badawczych oraz innych zajmujących się podobnymi usługami. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie zyskowności takiej działalności poprzez zastosowanie najbardziej efektywnych procedur wypracowanych przez branżę.

Dzięki unikatowej kombinacji zintegrowanego zarządzania zadaniami i zasobami, kontroli finansowej i zautomatyzowanych, opartych na rolach organizacyjnych przepływów, Maconomy Agency Solution jest najbardziej wszechstronnym systemem wspomagającym pracę każdej agencji.  

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe