Maconomy

Rozwiązania BranżoweCzy używany przez ciebie system dostosowany jest do specyfiki Twojej branży?

Maconomy bardzo dobrze sprawdza się jako system wspomagający pracę firm, których działalność opiera się na wysokich kwalifikacjach. Głównie dotyczy to firm doradczych i usługowych. System jest zaprojektowany tak, by jak najlepiej odwzorować specyfikę pracy w takich firmach, przyśpieszyć proces otrzymywania płatności za wykonane usługi, usprawnić rejestrację czasu pracy na poszczególne projekty.

Todis Consulting posiada klientów w wielu różnych branżach. W każdej z nich obowiązują nieco inne procedury, przepływ informacji, terminologia. Celem naszej firmy jest dostarczenie narzędzi pozwalających zaspokoić różne potrzeby klientów. W tym celu przygotowujemy różne modele i warianty systemu.

Tym co odróżnia nas od innych dostawców systemów ERP jest znajomość specyfiki działalności klientów. Wiemy, w jaki sposób tworzą oni wartość swoich firm. Staramy się włączyć w nasze narzędzia sumę wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk stosowanych w danej dziedzinie.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe