Maconomy

Rozszerzenia Funkcjonalne

Todis Consulting oferuje szeroką gamę gotowych rozwiązań z zakresu systemów biznesowych, jak również opracowuje własne rozwiązania dostosowane do wymagań lokalnego rynku i obowiązujących na nim przepisów prawnych, a także indywidualnych potrzeb klientów. Nasz zespół wysoko – wykwalifikowanych programistów przygotował oraz wdrożył wiele aplikacji, odpowiadających wymaganiom przedsiębiorców, dzięki którym mogą oni dostosować swoją działalność do częstych zmian na rynku, dotyczących m.in. podatku VAT, a także innych dokumentów wymaganych przez ZUS czy Urzędy Skarbowe. Nasze rozszerzenia usprawniają i przyspieszają procesy zarządzania oraz ułatwiają bieżącą działalność firmy. Ponadto, można je zintegrować z używanym już przez firmę systemem ERP.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe