iScala

Systemy do Raportowania

Rozwiązanie Easy Reporting Tool służy do generowania raportów na podstawie zapisów z Księgi Głównej. Jest to elastyczne narzędzie pozwalające w bardzo prosty sposób tworzyć raporty na podstawie danych zawartych na kontach i wymiarach księgowych. Dostępne są w nim również dane o wartościach zabudżetowanych. Raport można wykonywać na dowolny dzień i dla dowolnego wymiaru, gdyż dane pobierane są z pliku transakcji Księgi Głównej.

Najważniejsze cechy raportów:

  • wynik raportu wyświetlany jest w postaci siatki na ekranie komputera,
  • dane można skopiować do schowka bądź przenieść do programu Excel,
  • dla każdego raportu określamy kolumny i wiersze, które mają w nim występować; w kolumnach definiujemy m.in.: bilans otwarcia, saldo, budżet, odchylenie od budżetu, bilans zamknięcia; dla poszczególnych wierszy określamy zakresy kont i wymiarów, z których dane mają być pobierane do danej komórki,
  • możliwość zdefiniowania wielu parametrów, na podstawie których będzie uruchamiany raport – np.: okres, zakres kont lub wymiarów księgowych.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe