iScala

JPK

Todis Consulting przygotował dla swoich Klientów moduł JPK, który zawiera pełną funkcjonalność umożliwiającą przekazywanie danych z ksiąg podatkowych na żądanie organu podatkowego w ujednoliconej formie elektronicznej oraz przekazywanie co miesiąc informacji o prowadzonej ewidencji VAT na serwer Ministerstwa Finansów za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Przekazywanie danych w formacie JPK dotyczy szerokiego spektrum informacji. Dane dotyczące VAT muszą być udostępniane co miesiąc a pozostałe (księgi rachunkowe, faktury VAT, transakcje magazynowe i wyciągi bankowe) na żądanie organu kontroli.

Moduł JPK jest w pełni zintegrowany z systemem ERP i umożliwia:

  • przygotowanie plików zgodne z wymaganym schematem JPK
  • automatyczny import i eksport danych
  • elektroniczne przesyłanie plików JPK
  • podgląd i weryfikację danych
  • archiwizację danych przekazanych organom podatkowym

Wszystkie dane – zarówno pochodzące z systemu finansowo-księgowego, jak i magazynowego i zarządzania sprzedażą są przygotowywane w postaci plików XML o określonym formacie strukturalnym.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe