iScala

Moduł HR

Moduł HR jest w pełni zintegrowany z modułem płacowym iScala. Informacje dostępne w module Payroll zostały poszerzone o standardowe dane HR, określone podczas procesu wdrażania, takie jak np. informacje o deklaracjach ZUS, historii zatrudnienia, badaniach lekarskich, szkoleniach BHP itp.

Moduł HR zawiera szereg raportów i analiz opracowanych za pomocą narzędzia Crystal Reports. Zawiera również wbudowany generator raportów, który pozwala szybko eksportować dane do aplikacji MS Excel.

Wraz z zakupem modułu otrzymasz również takie funkcje, jak:

• deklaracje podatku dochodowego od osób fizycznych drukowane w systemie dupleks (PIT),

• możliwość drukowania umów o pracę i certyfikatów,

• automatyczne generowanie plików przelewów pieniężnych dla systemów typu Multicash.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe