Epicor Kinetic ERP

JPK_SF

1 października 2018 r. weszła w życie druga część zmian wynikających z nowelizacji ustawy o KRS. W związku z powyższym, sprawozdania finansowe obejmujące bilans, rachunek zysków i strat oraz informacje dodatkowe trzeba będzie wysyłać zgodnie z formatem JPK już za 2018 rok. Dane gromadzone dotychczas w arkuszach kalkulacyjnych i przepisywane do formularzy papierowych trzeba będzie udostępnić w formie pliku XML zgodne z właściwym schematem JPK_SF. Jest to czasochłonny i skomplikowany proces wymagający narzędzia, które pozwoli na wprowadzenie niezbędnych informacji, bądź przekonwertuje dane z arkuszy kalkulacyjnych na pożądany format.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z powyższych zmian legislacyjnych, Todis Consulting przygotował aplikację do generowania elektronicznych sprawozdań. Rozwiązanie ułatwia przygotowanie Sprawozdań Finansowych w odpowiednim formacie, a kodowanie bilansu i rachunku wyników nigdy wcześniej nie było tak proste.

Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszego rozwiązania.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe