Epicor Kinetic ERP

e-Deklaracje

Aplikacja e-Deklaracje to narzędzie wspierające płatników w realizacji czynności związanych ze składaniem deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.

Aplikacja umożliwia wygodne przesyłanie podpisanych elektronicznie deklaracji zapisanych w postaci plików XML do systemu e-Deklaracje, pobieranie Urzędowych Poświadczeń Odbioru oraz ich drukowanie.

Wszystkie przetwarzane pliki są archiwizowane. Dodatkowo przechowywana jest historia wysłanych plików wraz ze statusami ich przetworzenia oraz Urzędowym Poświadczeniem Odbioru w postaci elektronicznej.

Aplikacja działa w środowisku systemów operacyjnych Windows.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem?

Skontaktuj się z nami

todis@todis.pl +48 22 839 22 39

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe

Zapytaj o to rozwiązanie

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udzieleniem odpowiedzi na wiadomość jest Todis Consulting Group Sp. z o.o. (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityka Prywatności.
* Pole obowiązkowe