Aktualności

05 Września 2017

Konferencja Law Summit

Już 14 września w Warszawie odbędzie się konferencja Law Summit skierowana do przedstawicieli branży prawniczej. Jej tematem przewodnim będzie „Przyszłość rynku usług prawniczych – nowe czasy, nowe wyzwania”

Nie jest tajemnicą, że informatyzacja wkracza w każdą z dziedzin gospodarki - wyjątkiem nie jest także branża prawnicza. Obecnie coraz większa liczba prawników przestaje działać w pojedynkę, dołączając do szeregów kancelarii prawnych, które coraz częściej przypominają dobrze zarządzane korporacje. Patrząc na dzisiejsze realia, możemy przypuszczać, że z roku na rok branża prawnicza będzie mieć coraz więcej wspólnego z biznesem i wszystkim, co się z nim wiąże – wyzwaniem, jakim jest zarządzanie zawrotną ilością dokumentów i danych, skutecznym zarządzaniem projektami, optymalizacją kosztów i zwiększaniem rentowności.

Podczas konferencji, jednym z prelegentów będzie Paweł Molski – Dyrektor Sprzedaży w firmie Todis Consulting. Przybliży on tematykę skutecznego wykorzystywania systemów informatycznych w pracy prawnika na przykładzie systemów Maconomy oraz M-files. Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się jak stawić czoło wyzwaniom, które pojawiają się w branży prawniczej dziś i w przyszłości – serdecznie zapraszamy na konferencję Law Summit! Więcej informacji: TUTAJ.

Todis Consulting bierze udział w konferencji Law Summit