Aktualności

20 Lutego 2017

Efektywne Zarządzanie Dokumentacją: M-Files

Zarządzanie dokumentacją jest wyzwaniem dla każdej współczesnej organizacji. Dowiedz się jak zwiększyć efektywność pracy w przedsiębiorstwie, pracując mądrze, a nie ciężko.

Czy wiesz, że 64% pracowników ma problem z dotarciem do dokumentów w swojej firmie? Lub że profesjonaliści poświęcają aż 50% swojego czasu pracy na lokalizację źródła poszukiwanych informacji? Czy zdarzyło Ci się, że potrzebowałeś „na już” znaleźć niezbędny dokument i straciłeś na to mnóstwo czasu?

W czasach silnej konkurencji, niezwykle istotną kwestią jest efektywność pracy. Łatwa i skuteczna komunikacja wewnętrzna może być kluczowym aspektem dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Badania wykazują, że skuteczne narzędzie do wyszukiwania treści w wewnętrznych zasobach przedsiębiorstwa może poprawić wydajność pracowników nawet o 30%.

O tym jak usprawnić obieg dokumentacji w firmie, używając narzędzia M-Files można dowiedzieć się z webinarum, które odbędzie się 8 marca o godz. 10:00. Podczas webinarium pokazane będą najważniejsze funkcjonalności systemu, które można wykorzystać w każdej organizacji.

Do Zobaczenia!

m-files todis webinar webinarium dms obieg dokumentacji