Maconomy

Rejestracja Czasu i Wydatków

Czas to pieniądz – to stare powiedzenie nigdy dotąd nie było tak aktualne. Nabiera mocy szczególnie w odniesieniu do firm doradczych i profesjonalnych firm usługowych, które sprzedają czas swoich pracowników. Śledzenie i rejestracja czasu spędzonego na pracy nad poszczególnymi projektami przekłada się na rzeczywisty wzrost przychodów. Chcąc to robić efektywnie należy zapewnić pracownikom narzędzie umożliwiające łatwą i wykonywaną na bieżąco rejestrację czasu pracy. Takie narzędzie, nazywane często TimeSheet, powinno być zintegrowane z używanym w firmie systemem finansowym, dzięki czemu zapewni szybkie przekazywanie danych.

Systemy do rejestracji czasu pracy TimeSheet Maconomy zostały opracowane specjalnie dla profesjonalnych firm usługowych i dostosowane do ich stale rosnących potrzeb. Sprawna i wykonywana na bieżąco rejestracja czasu pracy zwiększa przewagę konkurencyjną – umożliwia sprawne fakturowanie i przyśpiesza uzyskiwanie płatności od klientów.

Koncepcja Maconomy “Czas – na czas” pozwala rejestrować czas spędzony nad danym zadaniem zaraz po jego wykonaniu. Jeśli czas jest rejestrowany na bieżąco, raportowanych jest więcej godzin podlegających fakturowaniu. Najczęściej, jeśli pracownicy mają wątpliwości, ile dokładnie godzin przeznaczyli na dane zadanie, raportują więcej czasu jako pracę wewnętrzną czyli niefakturowaną na klienta.

TimeSheet Maconomy jest dostępne mobilnie, dzięki czemu dane można wprowadzać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki Mobile SpeedSheet rejestracja czasu pracy jest tak prosta jak wysłanie SMS’a i można na bieżąco rejestrować poszczególne czynności, nawet kilka razy dziennie.

Główne zalety Mobile SpeedSheet:

  • Możliwość rejestracji czasu w dowolnej chwili i w każdym miejscu
  • Rejestracja czasu nie jest już czasochłonnym i uciążliwym zajęciem
  • Poprawa jakości danych to większa przejrzystość dla klientów i mniej nieporozumień
  • Możliwość szybkiego fakturowania
  • Integracja z pozostałymi modułami Maconomy.
Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityce Prywatności.
* Pole obowiązkowe