Epicor ERP

Pięć filarów Epicor ERP

System Epicor ERP oparty jest na pięciu filarach - współpracy, wyborze, wydajności, przystępności oraz mobilności – oznaczają one w praktyce:

Współpraca to nowy mechanizm mediów społecznościowych pozwalający na proste dotarcie do aktualnych informacji pochodzących z całego przedsiębiorstwa (monitoring zdarzeń, procesów, informacji, korespondencji).

Wybór to możliwość swobodnej decyzji: tradycyjny czy dotykowy interfejs użytkownika, instalacja na serwerze lub w chmurze oraz duża ilość narzędzi do konfiguracji systemu.

Wydajność to najnowocześniejsza na rynku architektura biznesowa wspierająca unikatową szybkość i skalowalność przy jednoczesnym znaczącym obniżeniu wymagań sprzętowych.

Przystępność to najprostszy interfejs na rynku, łatwość obsługi, skrócenie czasu wdrożenia i możliwość pełnej personalizacji własnego rozwiązania Epicor ERP.

Mobilność to pełna swoboda z korzystania z systemu na dowolnym urządzeniu, w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityce Prywatności.
* Pole obowiązkowe