Epicor ERP

Opis rozwiązania

Epicor ERP to kompleksowy i nowoczesny pakiet aplikacji wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, który pomaga zoptymalizować produktywność w całej organizacji zapewniając jednocześnie niskie, całkowite koszty użytkowania. Wyróżnikiem systemu jest ścisła orientacja na branże produkcyjną i dystrybucyjną, co owocuje dogłębna znajomością procesów i problemów wymagających rozwiązania w oparciu o narzędzia informatyczne.

System Epicor ERP to przyszłościowa platforma technologiczna, która wspiera firmy w prowadzeniu biznesu już dziś – na dowolnym urządzeniu mobilnym, w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie. Zapewnia elastyczne wdrożenie, wygodną obsługę oraz zwiększa wydajność pracy.

Oprogramowanie dostępne jest w wersji stacjonarnej lub w chmurze jako usługa Saas.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udostępnieniem materiałów jest Todis Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dalej Todis Consulting) z siedzibą w Warszawie, ul. Kaniowska 100, zarejestrowana pod numerem KRS0000491763. Informacje na temat praw przysługujących użytkownikom określone zostały w Polityce Prywatności.
* Pole obowiązkowe