O firmie

Firma Todis Consulting powstała w 2005 roku, jako niezależna polska firma konsultingowa oferująca kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz organizacyjne.

Firma jest jedynym na polskim rynku dystrybutorem systemu Maconomy służącego do zarządzania projektami, finansami oraz planowania zasobów i rozwoju kompetencji firm z sektora usług profesjonalnych.

Todis świadczy również kompleksowe usługi związane z wdrożeniem i utrzymaniem systemu iScala. Posiada wiele ciekawych rozwiązań współpracujących z wdrażanymi przez nas systemami ERP. Firma przygotowuje też aplikacje na zamówienie. Zajmuje się systemami do raportowania (Business Intelligence). Posiada kompetencje w obszarach Crystal Reports i Business Objects. Wdraża oprogramowanie CRM firmy Microsoft.

Od listopada 2012 roku Todis jest autoryzowanym partnerem firmy Epicor Software Poland, jednej z największych producentów systemów ERP na świecie. Epicor oferuje pełną listę rozwiązań oraz narzędzi wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach zajmujących się dystrybucją, produkcją oraz handlem detalicznym. Na stałe współpracuje z ponad 80 klientami w kraju i za granicą.

Firma również dystrybuuje i wdraża system DMS M-Files - profesjonalny i nowoczesny system do Zarządzania Dokumentacją. Możliwość integracji z systemami ERP np. Maconomy czy Epicor, prosty interfejs programu, intuicyjność, niezawodność i bezpieczeństwo – to tylko wybrane cechy, które przyczyniły się do ogromnej popularności M-Files na całym świecie.

Wśród klientów Todis znajdują się takie firmy jak: Publicis, Leo Burnett, DGA, DDB, BBDO, G7, Royal Meridien Bristol, Radisson SAS, Grundfos, Vaillant, Alfa Laval, Scania, Havas Media Group.

Todis jest członkiem organizacji International Project Management Association Polska, zrzeszającej profesjonalistów oraz instytucje, chcące się doskonalić w dziedzinie zarządzania projektami, portfelami i programami projektów.

Firma konsultingowa, systemy informatyczne, ERP, współpraca
Firma konsultingowa, systemy informatyczne, ERP, współpraca
Todis Consulting Deltek Goid Partner Todis Consulting, Epicor, Epicor Gold Partner, ERP, Epicor ERP, iScala O firmie 5