Aktualności

06 Lipca 2012

Professional Services Monitor 2012

Jaka jest kondycja sektora usług profesjonalnych? Jakie działania podjąć by zwiększyć zyskowność prowadzonych działań? Czy kryzys już się skończył?

Strategiczne decyzje wymagają dokładnej analizy wszystkich czynników, które mogą wpływać na rozwój firm z sektora usług profesjonalnych. Skąd czerpać wiedzę na ten temat? Istniejące opracowania nie skupiają się na tak specyficznym sektorze jak nasz, a przefiltrowanie danych pod kątem naszych potrzeb podaje nam mizerną ilość informacji.
Dlatego od kilku lat tworzymy własny raport, skierowany do firm, w których głównym kapitałem jest wiedza i umiejętności pracowników. Staramy się ukazać tendencje, które na rynku usług są kluczowe, badamy jakie czynniki mają największy wpływ na rozwój przedsiębiorstw, gdzie szukają one oszczędności i jakie są efekty wprowadzanych przez nie zmian. Dzięki naszym respondentom wiemy gdzie są największe zagrożenia i jak im zaradzić. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą.

Nadeszła pora na kolejną edycję raportu Professional Services Monitor. Rozpoczynamy zbieranie informacji, które potrwa do końca sierpnia. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety:

 Państwa pomoc przyczyni się do pełniejszego poznania kondycji sektora usług profesjonalnych w Polsce, a co za tym idzie – pozwoli to nam wszystkim podejmować trafniejsze decyzje. Dziękujemy z góry za Państwa wkład w nasze opracowanie. Jesteśmy przekonani, że korzyść będzie obopólna.